تاکسی اینترنتی فرهنگ

[gva_block_heading title=”نحوه دریافت اپلیکیشن مسافران” style=”style-2″ html_tags=”h2″]

با تاکسی فرهنگ، آسوده و با هزینه درست سفر کنید.

[gva_icon_box title=”قیمت درست” description=”فرهنگ به دلیل نداشتن کمیسیون، قیمت مناسب تری نسبت به تمام تاکسی ها دارد.” image=”5083″]
[gva_icon_box title=”امنیت و دقت” description=”امنیت شما در فرهنگ رسالت ماست. ثبت اطلاعات کامل رانندگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته فرهنگ تضمین امنیت است.” image=”5085″]
[gva_icon_box title=”راحت و سریع” description=”با فرهنگ در چند مرحله خیلی ساده نزدیکترین راننده در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.” image=”5140″]
[gva_icon_box title=”هدیه فرهنگ” image=”5128″]
با کد هدیه FARHANG1400 در هر سفر ۵٪ تخفیف بگیرید ( مبلغ اعتبار ۲۰,۰۰۰ تومان )
[gva_block_heading title=”در فرهنگ راننده شو، کمیسیون نده!” style=”style-2″ html_tags=”h2″ desc=”فرهنگ متعهده که هیچوقت از رانندگان با فرهنگش کمیسیونی نمیگیره !!” el_class=”bb”]
[gva_icon_box title=”امن ترین سفر” icon=”gv-icon-825″ description=”صلاحیت تمام رانندگان قبل از عضویت در فرهنگ تایید خواهد شد.” icon_position=”left” link=”#” icon_width=”fa-2x” icon_radius=”radius-5x” icon_background=”#E5FAF5″ icon_color=”#45D3A8″]
[gva_icon_box title=”امکانات ویژه شما” icon=”gv-icon-412″ description=”در فرهنگ نیاز شما را شخصی سازی می‌کنیم.” icon_position=”left” link=”#” icon_width=”fa-2x” icon_radius=”radius-5x” icon_background=”#FDEFEC” icon_color=”#FEB1A2″]
[gva_icon_box title=”پشتیبانی واقعی” icon=”gv-icon-1242″ description=”تیم پشتیبانی فرهنگ، لحظه به لحظه در کنار شما هستند.” icon_position=”left” link=”#” icon_width=”fa-2x” icon_radius=”radius-5x” icon_background=”#EAF0FE” icon_color=”#6B8EEF”]
[gva_icon_box title=”پرداخت و شارژ سریع” icon=”gv-icon-980″ description=”امکان پرداخت به صورت کارت به کارت، نقدی و شارژ کیف پول” icon_position=”left” link=”#” icon_width=”fa-2x” icon_radius=”radius-5x” icon_background=”#F5ECFD” icon_color=”#B17EF0″]

امروزه استفاده از تاکسی اینترنتی گسترش بسیار زیادی را داشته و افراد برای اینکه در هنگام سفر و رسیدن به مقصد راحتی بیشتری را تجربه کنند، ترجیح می دهند تا با پرداخت مبلغی بیشتر، این تاکسی ها را برای مدتی در اختیار خود قرار دهند.

با توجه به محبوبیت بالای این تاکسی ها، شاهد شرکت ها و مجموعه های مختلف دیگری هستیم که در این زمینه مشغول به خدمات رسانی هستند. تاکسی اینترنتی فرهنگ در بین این موارد جای داده می شود که با داشتن مزیت ها و امتیازات ویژه، می توانیم از آن به عنوان یکی از بهترین ها یاد کنیم.

در ادامه شما را با امتیازات این تاکسی اینترنتی بیشتر آشنا خواهیم کرد و دلایلی را برای شما نام می بریم که با توجه به آن ها انتخاب اول شما می تواند فرهنگ باشد. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

فرهنگ بهترین تاکسی اینترنتی

بهترین تاکسی اینترنتی

اگر بخواهیم از بهترین تاکسی اینترنتی یاد کنیم، بدون شک فرهنگ باید در بین گزینه های موجود جای بگیرد و دلیل آن نیز مزیت هایی هستند که می توانید از آن مشاهده کنید. در ابتدا باید به اپلیکیشن آن اشاره داشته باشیم.

اپلیکیشن و نرم افزار طراحی شده برای این مجموعه، دارای کیفیت بالایی بوده و محیط کاربرپسندانه ای دارد. شما با طی چند مرحله کوتاه می توانید درخواست راننده دهید و زمان زیادی را تلف نخواهید کرد.

امنیت و دقت مورد پراهمیت دیگری بوده که باید از آن یاد کنیم. اطلاعات رانندگان در اختیار مجموعه فرهنگ بوده و به صورت 24 ساعته و مستمر بر روی تماس ها و مقصدها نظارت کامل وجود دارد. اگر بخواهیم اصلی ترین شعار فرهنگ را نام ببریم”تضمین امنیت به صورت مستمر” بهترین گزینه خواهد بود.

قیمت مناسب و درست نیز از دیگر دلایلی به حساب می آید که باعث شده است فرهنگ را به عنوان بهترین تاکسی اینترنتی بشناسند.

در ادامه این پارامتر را به صورت کامل تر بررسی می کنیم. همچنین مزایای تاکسی اینترنتی فرهنگ تنها به همین موارد ختم نشده و شامل گزینه های دیگری نیز می شوند که اگر ادامه مطلب را دنبال کنید، با آن ها آشنایی پیدا خواهید کرد.

فرهنگ جابه جایی در کنار کتاب خوانی

شاید تا به حال این سوال برای شما به وجود آمده باشد که چرا نام این تاکسی اینترنتی، فرهنگ بوده است. این تاکسی اینترنتی آنلاین سعی بر این داشته تا علاوه بر رساندن مسافران به مقصد، فرهنگی تحت عنوان کتاب خوانی را نیز جای بیندازد.

در واقع فرهنگ جابه جایی در کنار کتاب خوانی اصلی ترین هدف این مجموعه به حساب می آید. مسافران بعد از اینکه در تاکسی جای گرفته اند، به آن ها یک کتاب داده می شود که می توانند تا رسیدن به مقصد آن را مطالعه کنند.

خواندن کتاب می تواند تاثیرات بسیار مثبتی را بر روی روح و روان افراد بگذارد و سطح معلومات آن ها را نیز افزایش دهد. از این رو تاکسی اینترنتی فرهنگ سعی کرده تا در گسترش این فرهنگ نقش موثری را ایفا کند.

فرهنگ کتابخوانی در کنار جا به جایی
مزایای استفاده از تاکسی فرهنگ

مزایای استفاده از تاکسی فرهنگ

اگر هنوز به دنبال دلایل دیگری هستید تا بتوانید به انتخاب این تاکسی اینترنتی اعتماد کنید، نگران نباشید؛ چرا که مزیت های گسترده دیگری هستند که ما می توانیم به تشریح هر یک به صورت کامل بپردازیم . ولی به صورت خلاصه می توانیم امتیازات زیر را برای شما نام ببریم تا بتوانید با خیال راحتی سفر خودتان را طی کنید:

  • از رانندگان هیچگونه حق کمیسیونی دریافت نخواهد شد
  • امنیت و ایمنی شما به صورت 100 درصدی تضمین شده است
  • صلاحیت رانندگان به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته و شما می توانید با خیال راحت تری مقصد خود را با فرهنگ طی کنید
  • رانندگان رفتاری مبادی آداب دارند و شما هیچگونه اخلاق زننده را مشاهده نخواهید کرد
  • با روش های مختلفی می توانید هزینه سفر را پرداخت کنید که مهم ترین آن ها شامل پرداخت نقدی، کارت به کارت و شارژ کیف پول می شوند
  • می توانید امکانات موجود را شخصی کرده و سفر راحتی را تجربه کنید
  • در هنگام ورود می توانید از کتابی که در اختیار شما قرار داده می شود، بهره ببرید و از وقت خود استفاده مفیدی را داشته باشید

اگر می خواهید تمامی مزایای استفاده از تاکسی فرهنگ برای شما مشخص شوند، کافی است یک بار سفر را تجربه کنید. قطعا پشیمانی در دل شما جای داده نخواهد شد!

ارزان ترین تاکسی اینترنتی

از فرهنگ به عنوان ارزان ترین تاکسی اینترنتی یاد می شود؛ چرا که هیچگونه کمیسیونی را از رانندگان دریافت نخواهد مرد. همین موضوع باعث می شود تا هزینه مقصد نیز تحت تاثیر قرار نگرفته و نسبت به سایر گزینه ها سفر ارزان تری را تجربه کنید. پس شما بدون نگرانی از هزینه های سفر، کافی است اینترنت خود را روشن کرده، وارد اپلیکیشن فرهنگ شوید و با مشخص کردن مبدا و مقصد منتظر راننده باشید.

ارزان ترین تاکسی اینترنتی
دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف فرهنگ       

مبحث جذاب تری که می توانیم به بررسی آن بپردازیم، کد تخفیف است. شما با سفر خود فرهنگ دریافت خواهید کرد. فرهنگ می تواند برای شما حکم ستاره و یا همان امتیاز را داشته باشد. هر چقدر بتوانید فرهنگ بیشتری را به دست بیاورید، به همان اندازه نیز هزینه نهایی برای شما ارزان تر خواهد بود. به عنوان مثال اگر بتوانید 50 فرهنگ به دست بیاورید، 50 هزار تومان تخفیف به حساب شما انتقال داده می شود. پس باید سعی خود را کنید تا کد تحفیف فرهنگ را دریافت کنید.

سخن آخر

در این مطلب شما را با بهترین تاکسی اینترنتی یعنی فرهنگ آشنا کردیم. این تاکسی اینترنتی سعی کرده است تا علاوه بر تامین یک سفر ایمن برای شما، فرهنگ کتابخوانی را نیز به شما آموزش دهد. شما می توانید خلاصه ای از کتاب را تا رسیدن به مقصد دریافت کنید و از این طریق سطح دانش خود را افزایش دهید. استفاده از این تاکسی اینترنتی مزیت های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت که در این مطلب مهم ترین آن ها را برای شما به اشتراک گذاشتیم. علاوه بر این رانندگان نیازی به پرداخت حق کمیسیون ندارند و همین مطلب ارجحیت فرهنگ را نسبت به سایر گزینه ها مشخص می کند. با تاکسی اینترنتی فرهنگ از سفر خود لذت ببرید!

سوالات متداول

حالا که با تاکسی اینترنتی فرهنگ آشنا شدید، در این بخش سعی می کنیم تا به متداول ترین سوالاتی که توسط رانندگان و مسافران پرسیده می شوند، پاسخ دهیم. تا انتها ما را همراهی کنید.

1. چرا فرهنگ بهترین تاکسی اینترنتی است؟

مزیت هایی که برای این تاکسی اینترنتی در نظر گرفته شده اند را نمی توانید در سایر مجموعه ها مشاهده کنید. عدم دریافت حق کمیسیون نمونه ای از این موارد است.

2. ارزان ترین تاکسی اینترنتی کدام است؟

از فرهنگ می توانیم به عنوان ارزان ترین تاکسی اینترنتی یاد کنیم؛ چرا که دریافت حق کمیسیون را کنار گذاشته است. پس رانندگان و مسافران استرس کمتری را تجربه خواهند کرد.

3. مزیت های تاکسی اینترنتی فرهنگ چیست؟

امتیازات مختلفی وجود دارند که شما می توانید در این تاکسی اینترنتی مشاهده کنید که امنیت بالا، عدم پرداخت حق کمیسیون، هزینه کمتر و… در بین این موارد جای داده می شوند.

4. چگونه می توانیم بعد از رسیدن به مقصد هزینه خود را پرداخت کنیم؟

سه روش متداول وجود دارند که شما می توانید هزینه مقصد خود را پرداخت کنید که شامل کارت به کارت، نقدی و شارژ کیف پول می شوند.

5. چرا نام این تاکسی اینترنتی، فرهنگ است؟

این مجموعه قصد دارد تا در زمان جابه جایی شما به مقصد فرهنگ کتاب خوانی را افزایش دهد تا از این طریق سطح معلومات شما را بالا ببرید.

6. آیا فرهنگ برای مسافران خود کد تخفیف در نظر گرفته است؟

بله؛ شما با هر سفر خود می تواند فرهنگ دریافت کنید و با رسیدن آن به حد مشخصی، از آن برای کم کردن هزینه سفر خود استفاده کنید.

7. امنیت تاکسی اینترنتی فرهنگ چقدر است؟

میزان امنیتی که شما از فرهنگ دریافت خواهید کرد بسیار بالا خواهد بود؛ چرا که به صورت 100 درصدی تیم پشتیبانی بر روی رانندگان نظارت دارند.

8. آیا صلاحیت رانندگان قبل از استخدام چک می شود؟

  • برای اینکه مسافران نهایت امنیت و آرامش را احساس کنند، رانندگان باید به صورت کامل مورد بررسی قرار بگیرند تا صلاحیت آن ها تایید شود.

9. آیا فرهنگ تیم پشتیبانی دارد؟

یکی از قوی ترین تیم های پشتیبانی که می توانید از تاکسی های اینترنتی شاهد باشید، مربوط به فرهنگ است. تیم فرهنگ به صورت 24 ساعته در حال فعالیت هستند و سوالات و مشکلات شما را پاسخگو خواهند بود.

10. اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به چه صورت است؟

اپلیکیشنی که برای این تاکسی اینترنتی طراحی شده است، کاملا کاربرپسندانه بوده و با سرعت بالایی که دارد، سریعا شما را به هدف خود خواهد رساند.

کتاب به روش خود ثروتمند شوید

کتاب به روش خود ثروتمند شوید  توسط برایان تریسی نوشته شده و درباره موفقیت های کاری و شخصی است. اصلی ترین هدفی که پشت نوشتن این کتاب بوده، کمک به افرادی است که قصد رسیدن به موفقیت های مالی را دارند. اگر تلاش زیادی را در زندگی خود دارید و همواره به موفقیت های مالی فکر می کنید، می توانید برای خواندن این کتاب پیش قدم شوید. این کتاب توسط انتشارات مختلفی به چاپ رسیده و شما می توانید یکی از آن ها را برای خرید انتخاب کنید. این کتاب در 10 بخش مختلف نوشته شده است و به خوانندگان کمک می کند تا بتوانند به ثروت زیادی دست پیدا کنند. البته اگر اراده و عمل گرایی ندارید، به هیچ عنوان به سمت این کتاب و کتاب های دیگر نروید. شما در این کتاب می خوانید که چگونه از صفر شروع کنید و به موفقیت های بالا برسید. افرادی که قوه خلاقیت بالایی داشته باشند، می توانند مطالعه کتاب “به روش خود ثروتمند شوید” را شروع کنند.

کتاب هفت عادت مردمان موثر

کتاب هفت عادت مردمان موثر توسط قلم استفان کاوی نوشته شده است. اگر از زندگی چیزهای زیادی را می خواهید و به هر نحوی قصد رسیدن به آن ها را دارید، می توانید نسبت به خواندن این کتاب اقدام کنید. این کتاب برای اولین بار در سال 1989 منتشر شد. این کتاب زیر مجموعه کتاب های روانشناسی جای می گیرد و به افراد کمک می کند تا با اصول خاصی به موفقیت دست پیدا کنند. در واقع استفان کاوی در این کتاب سعی کرده است تا 7 عادت را معرفی کند که توجه به آن ها می تواند باعث شود تا افراد نسبت به هم نوعان خود پله های موفقیت را سریع تر و بهتر طی کنند. این کتاب تا به امروز به 38 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و بیشتر از 15 میلیون نسخه از آن در سرتاسر جهان به فروش رسیده است که یک آمار فوق العاده به حساب می آید. این کتاب دنباله دیگری دارد. اگر این کتاب را خوانده اید می توانید دنباله آن با نام های عادت هشتم یا هشتمین عادت را نیز تهیه کنید. لازم به ذکر است که این کتاب در 4 بخش نوشته شده است و هر کدام دارای زیر مجموعه های دیگری نیز هستند.

کتاب چه کسی پنیر مرا برداشته؟

کتاب چه کسی پنیر مرا برداشته توسط اسپنسر جانسون به نگارش درآمده است و برای اینکه در برابر تغییرات در زندگی کاری و شخصی بتوانید مقابله کنید، گزینه مناسبی است. این کتاب یک تمثیل ساده را به شما نشان می دهد و به بررسی حقایقی می پردازد که در تغییرات با آن ها رو به رو خواهید شد. این کتاب یک داستان بسیار ساده را به نمایش درآورده است و چهار شخصیت را به تصویر در آورده است که در یک مِیز قرار گرفته اند. تمامی این افراد به دنبال پنیری هستند تا با کمک آن بتوانند هم شکمشان را سیر کنند و هم به احساس خوشحالی دست پیدا کنند. دو مورد از این شخصیت ها موش هستند که با نام های اسنیف و اسکری شناخته شده اند و دو گزینه باقی مانده نیز آدم کوچولو هستند. این آدم ها هم قد با موش ها هستند ولی اعمال آن ها کاملا مشابه با انسان ها است. با خواندن کتاب چه کسی پنیر مرا برداشته می توانید با تغییراتی که در زندگی ممکن است رخ دهند بیشتر آشنا شوید و با پذیرش آن ها زندگی بدون استرسی را تجربه کنید. پس اگر در برابر تغییرات بسیار واکنش گرا هستید، می توانید از این کتاب نهایت لذت را ببرید.

کتاب گلوله برفی

با خواندن کتاب گلوله برفی می توانید با دیدگاه های ثروتمندترین مرد جهان آشنا شوید. این کتاب توسط وارن بافت نوشته است. کسب درآمد شاید برای خیلی از افراد رویایی باشد که امکان به حقیقت پیوستن آن وجود ندارد. در حالی که شما در این کتاب می توانید متوجه شوید که هر غیر ممکنی، ممکن است. این کتاب به شما یاد می دهد که چگونه درآمد بسیار زیادی به دست آورید بدون اینکه نیاز باشد به صورت دائمی در محل حضور پیدا کنید. در واقع این کتاب بیان کننده سرنوشت یک سرمایه گذار است. این کتاب در دسته بندی مدیریت و امور مالی جای می گیرد و افراد بزرگسال تشکیل دهنده رده سنی آن هستند. اگر تنها 20 دقیقه زمان بگذارید، در یک روز می توانید این کتاب را به صورت کامل مطالعه کنید. از آنجایی که این کتاب دارای حجم اندکی است، از این رو برای افرادی که حوصله کتاب های طولانی را ندارند و یا وقت آن ها پر است، گزینه مناسبی به شمار می رود.

کتاب آن یک چیز

کتاب آن یک چیز توسط جی پاپاسان و گری کلر نوشته شده است و یک حقیقت ساده را به نمایش در می آورد که می تواند نتایج فوق العاده ای را برای شما به همراه داشته باشد. آدم ها در زندگی به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند. یک دسته افرادی است که بدون داشتن هدف به زندگی خود ادامه می دهند و دسته دیگری افرادی هستند که آنقدر اهدافشان زیاد است که نمی دانند از کجا شروع کنند. این کتاب به شما می گوید که تمامی تخم مرغ هایتان را در یک سبد بگذارید ولی به خوبی از آن ها مراقبت کنید. همچنین به شما یاد می دهد که از کلمه اهداف استفاده نکنید و به جای آن هدف را به کار بگیرید. در واقع اهداف وجود خارجی ندارند و هدف است که به ثبات می رسد. در این کتاب می خوانید که چگونه تعهد خودتان را حفظ کنید.

کتاب از خوب به عالی

تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که چرا برخی از شرکت ها دارای جهش هستند ولی برخی دیگر در همان نقطه اولیه خود باقی می مانند. رسیدن به جواب این سوال با کتاب از خوب به عالی امکان پذیر است. جیم کالینز، نویسنده کتاب از خوب به عالی، به شما کمک می کند تا ایده هایتان را به درستی به کار بگیرید و از آن ها برای توسعه تجارت و کسب و کار خودتان بهره ببرید. در مسیر موفقیت ممکن است با چالش های مختلفی رو به رو شوید. این کتاب به شما یاد می دهد که چگونه این چالش ها را پشت سر بگذارید و یک رشد چشمگیر را تجربه کنید. جیم کالینز یکی از موفق ترین افراد در حوزه تجارت و بازار و کار است و از آنجایی که در شرکت های مختلف کار کرده است، توانسته یک کتاب جامع را به نگارش در بیاورد که به تمامی افراد مشتاق کمک خواهد کرد.

کتاب قدرت عادت

کتاب قدرت عادت توسط چارلز دوهیگ نوشته شده است. یک سری از فعالیت ها و کارها وجود دارند که ما روزانه به طور مداوم آن ها را انجام می دهیم. به گونه ای که در وجود ما نهادینه شده اند و می توانیم از آن ها به عنوان عادت یاد کنیم. عادت ها می توانند خوب و یا بد باشند. برخی اوقات عادت ها پنهانی بوده و ما هیچوقت متوجه آن ها نشده ایم. ولی موضوع مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این بوده که عادت های زندگی می توانند موجب پیروزی یا شکست شوند. به همین علت باید عادت های خوب و بد را شناسایی کنید و از انواع خوب آن در جهت پیشرفت خود بهره ببریم و عادت های بد را به صورت کامل از زندگی حذف کنیم. کتاب قدرت عادت روش به کارگیری عادات خوب را به شما یاد می دهد و به شما می گوید چگونه با کنار گذاشتن عادات بد و به کار گیری عادت خوب، در تجارت و کسب و کار خود به موفقیت برسید.

کتاب هنر ظریف بی خیالی

کتاب هنر ظریف بی خیالی توسط مارک مانسون به قلم تحریر در آمده است. بدون شک از این کتاب می توانیم به عنوان بهترین کتابی یاد کنیم که در طول زندگی خود شانس مطالعه آن را پیدا خواهید کرد. از آنجایی که نثر این کتاب بسیار دلنشین است، با همان سطر اول مجذوب آن خواهید شد. خواندن این کتاب به تمامی افراد توصیه می شود؛ چرا که همه ما در طول زندگی خود مشکلاتی را تجربه می کنیم که اگر بتوانیم نگرش خودمان را تغییر دهیم، گذشتن از آن ها کار سختی نخواهد بود. سال انتشار این کتاب به 2016 بر می گردد و در بین پرفروش ترین کتاب های جهان جای می گیرد؛ به گونه ای که تا به حال به بیش از 20 زبان دنیا ترجمه شده است. با این کتاب می توانید زاویه دید خودتان را نسبت به خیلی از مسائل تغییر داده و زندگی راحت تری را تجربه کنید.

کتاب اقتصاد تشکر

کتاب اقتصاد تشکر توسط گری وینرچاک نوشته شده و در رابطه با رسانه های اجتماعی که می تواند برای تعامل مشتریان تاثیرگذار باشد، است. اگر می خواهید از رقبای خود سبقت بگیرید، باید بتوانید به صورت موثر با مشتریان خود در ارتباط باشید. کارآفرینان و رهبران کسب و کارهای نوپا می توانند این کتاب را مطالعه کنند. علاوه بر این آن دسته از مدیرانی که می خواهند یک نگراش مثبتی را در ذهن مشتریان از خود ایجاد کنند، این کتاب مناسب آن ها خواهد بود. مدیران اجرایی، متخصصین بازاریابی و فروش سازمان ها نیز باید خواندن کتاب کتاب اقتصاد تشکر را در اولویت قرار دهند. موفق شدن در انجام کاری به هزینه هایی که برای تبلیغات صرف می کنید، بستگی ندارد، بلکه به نحوه تعامل شما با مشتریان خود برمی گردد.

کتاب باهوش تر، سریع تر، بهتر

یکی از کتاب هایی که راه های موفقیت را به شما می آموزد، کتاب باهوش تر، سریع تر، بهتر بوده که توسط چارلز دوهیگ به قلم تحریر در آمده است. همه ما در زندگی بارها ناامیدی و بی انگیزه بودن را تجربه کرده ایم. اگر انگیزه ای در کار نباشد، کارهای ما نیز به جلو پیش نخواهد رفت؛ از این رو باید عواملی که باعث می شوند انگیزه در ما به وجود بیایند را شناسایی کنیم. برای اینکه به درستی هدف خود را مشخص کنیم و در شرایط سخت تصمیمات درستی بگیریم، به تمرکز نیاز داریم. داشتن تمرکز در این دنیای پر از آشوب یک نعمت بزرگ به شمار می رود که در صورت بهره مندی از آن باید سعی کنید تا برای همیشه آن را نگه دارید. نثر این کتاب بسیار زیبا بوده و می تواند نشانه ای از تجربه های روزنامه نگاری نویسنده باشد. این کتاب به شما می گوید که چگونه از رمز و رازهایی که در زندگی وجود دارند استفاده کنیم و آن ها را در جهت بهره وری به کار بگیریم.

کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب نوشته شده توسط دارن هاردی است. این کتاب می تواند تاثیرات بسیار زیادی را بر روی زندگی شما داشته باشد. این کتاب به شما یاد می دهد که چگونه اهداف زندگی خود را تبدیل به عادت کنید. به عنوان مثال به شما می گوید چگونه هر روز حداقل یک صفحه کتاب مطالعه کنید. همچنین شما یاد می گیرید که چگونه عادت های روزانه خود را به طور مداوم دنبال کنید و از انجام دادن آن ها دست نکشید. به طور کلی این کتاب به شما یاد می دهد که همراه با برنامه ریزی های درست ، عادت های کوچک خود را در بهترین شکل ممکن به کار بگیرید و تاثیرات آن را در زندگی روزانه خود مشاهده کنید. اگر می خواهید کاری حیرت انگیز را انجام دهید، به هیچ عنوان تردید نکنید. کتاب اثر مرکب به شما تاثیرگذاری را آموزش می دهد.

کتاب قانون ده برابری

کتاب قانون ده برابری توسط گرنت کاردون نوشته شده است. این کتاب به بررسی تفاوت بین موفقیت و شکست می پردازد. شاید باور کردن این موضوع برای شما سخت باشد ولی نویسنده این کتاب در سال 2000 یک فرد معتاد بود. ولی در سال 2020 تبدیل به یکی از ثروتمندترین افراد جهان شد که به خیریه ها کمک های بسیار زیادی را کرده است. نویسنده این کتاب می تواند یک الهام بخش برای شما باشد. افرادی که شرایط بیرونی را عامل نتایج زندگی خود می دانند، این کتاب به آن ها کمک بسیار بزرگی را خواهد کرد. صبر و بردباری باید در زندگی انسان ها نقش داشته باشد و شما با خواندن کتاب قانون ده برابری می تواند به این نگرش بزرگ دست پیدا کنید.

کتاب عزت نفس

یکی از بهترین کتاب هایی که در زمینه روانشناسی به نگارش در آمده است، کتاب عزت نفس می باشد. این کتاب یک منبع بسیار ارزشمند برای افرادی خواهد بود که قصد دارند عزت نفس را درون خود تقویت کنند. عنوان اصلی این کتاب شش ستون عزت نفس بوده ولی مترجم آن ترجیح داده است از آن تحت عنوان عزت نفس یاد کند. به طور کلی این کتاب در 17 فصل نوشته شده ولی سازماندهی آن در سه بخش است. در این کتاب می خوانیم که افراد نمی توانند در قبال ما کاری انجام دهند. این خود ما هستیم که باید شرایط را شناسایی کنید و به باور خود و یا من حقیقی دست پیدا کنیم. درست است که عوامل بیرونی همچون خانواده، مدرسه، معلمان و… در زندگی ما تاثیر خود را می گذارند ولی در انتها این خود ما هستیم که به نجات خودمان می رسیم. انسان حق انتخاب دارد و می تواند زندگی آگاهانه ای را برای خود رقم بزند.

کتاب انگیزش

کتاب انگیزش به قلم دن آرییلی بوده و به منطق های پنهانی اشاره می کند که می توانند انگیزه های ما در زندگی را شکل دهند. در واقع این کتاب یک نوری بوده که پیچیدگی های جهان را به تصویر می کشد و به شما می آموزد که چه چیزهایی در شما حکم اشتیاق و یا احساس خوب را خواهند داشت. افرادی عادی نیز می توانند این کتاب را مطالعه کنند ولی خواندن آن به مدیران شدیدا پیشنهاد می شود. این کتاب به مدیران یاد می دهد که چگونه کارمندان را مجذوب خود کنند؛ به گونه ای که از کار خود خرسند باشند و تعهد را در اولویت کارهای خودشان قرار دهند. ولی باید یاد بگیریم که هر فردی مدیر زندگی خود است. ما باید به سختی کار کنیم، خودمان و دیگران را تشویق کنیم، با اشتیاق از خواب بیدار شویم و کارهایی را انجام دهیم که دلمان می خواهد. کتاب انگیزش برای تمامی این موارد راه حل های مخصوص خود را دارد.

کتاب شش ستون عزت نفس

کتاب شش ستون عزت نفس توسط ناتانیل براندن نوشته شده است. در این کتاب می توانید به حرمت بالای عزت نفس پی ببرید. این کتاب مخصوص بزرگسالان بوده و در رده کتاب های روانشناسی جای می گیرد. عزت نفس هم می تواند از عوامل بیرونی و هم از عوامل درونی نشات بگیرد. عوامل درونی را خود فرد شکل می دهد و درباره باورها، نگرش ها، اعتقادات و… است. در این کتاب نویسنده می گوید که برای شناخت عزت نفس تمامی عوامل بیرونی و درونی را شناسایی کرده و گفته چقدر خود و دیگران می توانند در افزایش و یا کاهش عزت نفس نقش داشته باشند.

کتاب پنج سطح رهبری

از جمله کتاب های مشهوری که در زمینه استعدادیابی نوشته شده، کتاب پنج سطح رهبری است. نویسنده این کتاب جان سی ماسکول بوده و به شما یاد می دهد که چگونه گام هایتان را در جهت رسیدن به استعدادهایتان بردارید. شما با طی کردن مسیر مشخص شده یاد خواهید گرفت که چگونه تبدیل به یک مدیر موفق و تاثیرگذار شوید. این کتاب تا به امروز بیشتر از 200 هزار نسخه فروش داشته است. روش هایی که شما با بهره گیری از آن ها می توانید تبدیل به رهبر شوید، در این کتاب آورده شده اند. اگر در پله نخست نتوانید به ثبات برسید، طی کردن پله ها و سطوح دیگری کاری غیر ممکن است. به ثبات رسیدن از دیگر موضوعاتی که در کتاب پنج سطح رهبری به آن پرداخته شده است. پس اگر می خواهید تبدیل به یک رهبر و یا مدیر شوید، خواندن این کتاب به شما توصیه می شود.

کتاب سختی کارهای سخت

نویسنده کتاب مشهور سختی کارهای سخت بن هاروویتز است. این کتاب به شما می گوید اگر نمی توانید بین گزینه های وحشتناک و فاجعه آمیز یکی را انتخاب کنید، پس نمی توانید مدیرعامل شوید و باید دور آن را خط بکشید. در این کتاب نویسنده سعی کرده است تا تجربه های خود را به یک زبان ساده و نثری دلنشین به اشتراک بگذارد. این کتاب درباره مخمصه هایی است که نویسنده در آن ها حضور داشته و چگونگی خلاص شدن از آن ها را به شما نشان می دهد. شما در کتاب سختی کارهای سخت می توانید با موقعیت های گوناگون آشنا شوید و خودتان را جای نویسنده بگذارید و به فکر خلاصی از آن ها باشید.

کتاب هنر دستیابی

کتاب هنر دستیابی توسط قلم برنارد راث به نگارش درآمده است. برنارد راث رویکرد تفکرانه خود را در طی 50 سال تدریس در این کتاب به نمایش در می آورد. با این کتاب می توانید از راهکارهای عملی نهایت بهره را ببرید و با خردی ناب آشنا شوید. این کتاب به شما می آموزد که چگونه از درجا زدن دست بکشید و دیگر دور خودتان نچرخید. با این کتاب می توانید گامی عملی به صورت اهدافتان بردارید. این کتاب دارای یک نثر ساده و روان بوده و می تواند به فهم و درک شما بیشتر کمک کند. اگر به دنبال خرد ناب هستید تا با کمک آن در زندگی خود به موفقیت برسید، بدون شک کتاب هنر دستیابی می تواند انتخاب مفیدی برای شما باشد.

کتاب یافتن استیو جابز دیگر

اگر به دنبال یک کتاب فوق العاده هستید تا از خودتان یک استیو جابز دیگر بسازید، کتاب یافتن استیو جابز دیگر می تواند در بین بهترین ایده آل ها و پیشنهادات جای بگیرد. این کتاب توسط نولان باشنل نوشته شده است و به شما یاد می دهد که چگونه افراد خلاق را به کسب و کار خودتان جذب کنید و از این طریق به رشد چند برابری در مجموعه خود برسید. در واقع یاد می گیرید چگونه مانند یک آهنربا در کسب و کار عمل کنید. افرادی که می خواهند برای خود یک کسب و کار داشته باشند، کسانی که می خواهند به استخدام نیروهای خلاق بپردازند و از این طریق به رشد برسند و در نهایت افرادی که قصد ایجاد محیط کارآمدتری را دارند، می توانند این کتاب را مطالعه کنند و به نکات بسیار گسترده ای دست پیدا کنند.

کتاب هنر آغاز

کتاب هنر آغاز یک راهنمای بلامنازع برای افرادی است که قصد دارند یک کسب و کار را در زندگی خود شروع کنند. نویسنده این کتاب گای کاوازاکی بوده و تمامی راهنمایی هایی که ارائه داده را امتحان کرده است. این کتاب به شما یاد می دهد که چگونه با مهم ترین جنبه ها برای شروع یک کسب و کار آشنایی پیدا کنید. در این کتاب مطالب و موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار می گیرند که از جمله آن ها می توانیم به جذب سرمایه برای استارتاپ ها، استخدام نیروی مناسب و همچنین ساخت یک برند موفق اشاره داشته باشیم. افراد مختلفی می توانند به مطالعه این کتاب بپردازند که بدون شک مهم ترین آن ها شامل کارآفرینان و کارآفرینان آینده، افرادی که برای یک استارتاپ کار می کنند، افرادی که در یک شرکت کوچک کار می کنند و… می شوند. خواندن این کتاب وقت چندانی از شما نمی گیرد ولی اندازه یک اقیانوس می تواند مطالب مفید در اختیار شما بگذارد.

کتاب باشگاه پنج صبحی ها

کتاب باشگاه پنج صبحی ها توسط رابین شارما نوشته شده است. در این کتاب می توانید اهمیت سحرخیزی را مطالعه کنید. در روزگار پرمشغله ای که فعالیت داریم، سحرخیزی بسیار اهمیت دارد. به طور کلی بزرگانان و افراد مختلفی به اهمیت سحرخیزی اشاره کرده اند و این به شما نشان می دهد که چگونه آن را تمرین کنید و به این هدف بزرگ یعنی سحرخیزی دست پیدا کنید. دقیقا کتاب باشگاه پنج صبحی ها نشان دهنده سحرخیز باش تا کامروا باشی است. اگر بتوانید صبح ها زودتر از خواب بیدار شوید، می توانید عملکرد مناسبی را در زندگی خود داشته باشید و از این طریق بهره وری بیشتری را در روز تجربه کنید. این کتاب به شما راهکارهای بسیار ساده ولی عملی را نشان می دهد. کتاب تم داستانی دارد ولی می تواند بسیار کمک کننده باشد.

کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای

کتاب دیگری که برای رسیدن به موفقیت می توانید مطالعه کنید، کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای است. این کتاب توسط آلن دیب نوشته شده است. برای اینکه بتوانید در ساخت برنامه بازاریابی دیجیتال به موفقیت دست پیدا کنید، این کتاب می تواند برای شما بسیار مفید باشد؛ چرا که روش های ابزاری و سریع را به شما آموزش می دهد. این برنامه که شما یاد می گیرید، در واقع تشکیل شده از یک صفحه بوده ولی 9 بخش مختلف دارد. با کمک این بخش ها می توانید به راحتی مسیر بازاریابی خودتان را پیدا کرده و با پا گذاشتن در آن به عملی شدن آن برسید. فرقی ندارد که از صفر شروع کرده اید و یا در حال حاضر یک کارآفرین هستید، این کتاب می تواند نکات بسیار ویژه ای را به شما آموزش دهد؛ پس از خواندن آن غافل نشوید.

کتاب ایده عالی مستدام

کتاب ایده عالی مستدام توسط چیپ هیث و دن هیث به نگارش درآمده است. این کتاب در بین پرفروش ترین کتاب هایی جای می گیرد که در حوزه کسب و کار وجود دارند. شاید شما در ذهن خود حرف ها و ایده هایی داشته باشید که با طرح کردن آن ها می توانید اثرگذاری آن ها را اعمال کنید. این کتاب به شما 6 نکته طلایی را یاد می دهد که چگونه با دنبال کردن آن ها ایده هایتان را مستدام کنید. از این رو نام ایده عالی مستدام کاملا برازنده این کتاب است. این کتاب در دسته بندی توسعه فردی و خلاقیت و نوآوری جای می گیرد و می تواند به عملی کردن ایده های شما کمک کند. پس اگر همواره در ذهن خود ایده دارید و به دنبال رشد آن ها هستید، می توانید نسبت به خواندن این کتاب اقدام کنید.

کتاب هوش هیجانی مدیران پروژه

کتاب هوش هیجانی مدیران پروژه توسط آنتونی مرسینو نگارش شده است. تمامی مدیران پروژه برای اینکه در کارها و فعالیت های خود به موفقیت دست پیدا کنند، به یک دیگر وابسته هستند. برای اینکه بتوانیم به نتایج چشمگیری دست پیدا کنیم، نیاز است تا یک گروه برای خودمان تشکیل دهیم. برای اینکه به عنوان مدیر پروژه به موفقیت دست پیدا کنیم، باید به مفهوم هوش هیجانی برسیم. در این کتاب یاد می گیرید که هوش هیجانی چیست. این کتاب به شما یاد می دهد که کاملا به این مفهوم دست پیدا کنید و سپس با ایجاد یک گروه هر روز یکی پس از دیگری پله های موفقیت را طی کنید.

کتاب کار عمیق

کتاب کار عمیق از دیگر کتاب ها در حوزه رسیدن به موفقیت به شمار می رود که توسط کال نیوپورت نوشته شده است. خیلی از ما افرادی که چندین کار را انجام می دهد، تحسین می کنیم. ولی این نگرش درستی نبوده و باید بدانید که هیچ کار با افتخاری توسط این شیوه به دست نمی آید. اگر در حال انجام چندین کار باشیم و بر روی هیچ کدام تفکر عمیقی نداشته باشیم، نمی توانیم انتظار داشته باشیم تا به موفقیت دست پیدا کنیم. این کتاب بعد از انتشار در لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و همچنین آمازون قرار گرفته است. این کتاب به بررسی مفهوم تمرکز می پردازد و به شما یاد می دهد که چگونه در دنیای پرمشغله امروزی کارهای عمیق خودتان را همراه با تمرکز یاد بگیرید.

کتاب بازی بی نهایت

سایمون سینک نویسنده کتاب بازی بی نهایت است. این کتاب به شما می گوید که چگونه می توانید در یک بازی که انتها ندارد به موفقیت برسید و پیروز شوید. ولی اول باید بگوییم که اصلا برنده شدن در بازی معنا دارد یا خیر و یا اصلا ممکن است یک بازی انتها نداشته باشد؟ نویسنده سایمون سینک با انتشار کتاب بازی بی نهایت به میلیون ها افراد کمک کرده است تا بتوانند با قوانین مخفی که بر رفتارها حاکم هستند، آشنا شوند. این کتاب می تواند ما را به چالش بسیار بزرگی بکشاند و به ما آموزش دهیم چگونه با پشت سر گذاشتن این چالش ها در یک بازی که سر و ته ندارد، به پیروزی دست پیدا کنیم.

[gva_hover_box title=”نماد اعتماد الکترونیکی” text_link=”مشاهده مجوز” image=”4609″ link=”#text-10″ content_backend=”یكی از عوامل مهم توسعه تـجارت الكترونیكی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می بـاشد.”][/gva_hover_box]
[gva_hover_box title=”نماد ساماندهی” text_link=”مشاهده مجوز” image=”4611″ link=”#text-10″ content_backend=”ستاد ساماندهی متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که وظیفه ی فیلتر کردن وب سایت ها را به عهده دارد.”][/gva_hover_box]
[gva_hover_box title=”عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی” text_link=”مشاهده مجوز” image=”4610″ link=”#text-10″ content_backend=”جهت حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی کشور، تسهیل و تسریع بخشیدن در رشد و توسعه کسب‌وکارها.”][/gva_hover_box]
[gva_block_heading title=”چرا ما؟” style=”style-2″ align=”align-right” html_tags=”h2″ class=”“btn-inline“” subtitle=”فرهنگ سازی” desc=”ما در تلاشیم تا با حذف کامل کمیسیون هم درآمد همکاران رو افزایش دهیم و هم بهترین کیفیت رو با حداقل هزینه به مشتری ارائه بدیم. شما هم مارو در مسیر فرهنگ سازی حمایت کنید.”]

ما تلاش کردیم که یک برنامه کامل و ساده برای جا به جایی راحت و آسوده مسافران و آسایش رانندگان ایجاد کنیم و هر روزه در حال بهبود کیفیت خدماتمان هستیم.

[gva_block_heading title=”دانلود اپلیکیشن رانندگان” style=”style-2″ html_tags=”h2″]

با اپلیکیشن موبایل فرهنگ سفر های خود را مدیریت کنید.

[gva_block_heading title=”نظرات کاربران فرهنگ” style=”style-2″ html_tags=”h3″]
[gva_block_heading title=”ارتباط با ما” html_tags=”h3″ style_text=”text-light” desc=”هر آنچه که شما در طول روز به آن نیاز دارید ،فرهنگ پاسخگو آن است.”]
[gva_icon_box title=”دفتر فرهنگ” icon=”gv-icon-1134″ description=”پردیس، فاز4، خ طوبی، جنت 9، پ 4595، واحد 12″ background_box=”#f5f5f5″ icon_width=”fa-2x” icon_radius=”radius-5x” icon_shadown=”true”]
[gva_icon_box title=”ایمیل” icon=”gv-icon-236″ description=”info@myfarhang.com” background_box=”#f5f5f5″ icon_width=”fa-2x” icon_radius=”radius-5x” icon_shadown=”true”]
[gva_icon_box title=”خط ویژه” icon=”gv-icon-264″ description=”72506 -021″ background_box=”#f5f5f5″ icon_width=”fa-2x” icon_radius=”radius-5x” icon_shadown=”true” el_class=”dd”]

    درخواست خدمات