تعمیر بخاری در پردیس

تعمیر بخاری پردیس

بهترین تعمیر بخاری در تهران

در این روز های سرد زمستانی اگر قصد دارید بخاری خود را نصب کنید باید فکرش باشید ، یا اگر بخاری خود را از قبل نصب کرده اید بهتر است قبل از راه‌ اندازی مجدد برای سرویس و تعمیر بخاری خود اقدام نمایید .اگر به دنیال یکی از بهترین تعمیرات بخاری در تهران هستید  ما به شما عزیزان تعمیر بخاری در پردیس را معرفی می کنیم زیرا تیم حرفه ای پردیس می تواند نصب بخاری و سرویس و تعمیر انواع مدل و برند های بخاری را انجام دهد . توجه داشته باشید که قیمت تعمیر بخاری در مقایسه با تعویض و نصب بخاری جدید بسیار کمتر می باشد پس اگر مطمئن هستید که مشکل جدی برای بخاری تان وجود ندارد و مطمئن هستید که قابل تعمیر است می توانید تعمیر انواع مدل ها و برند بخاری خود را به تعمیر بخاری در پردیس بسپارید . همچنین شما عزیزان می توانید برای پیدا کردن یک متخصص مجرب در تعمیر و سرویس بخاری از طریق همین سایت اقدام نمایید . توجه داشته باشید که ساعت کاری تعمیر بخاری در پردیس به صورت ۲۴ ساعت و شبانه روزی می باشد و دارای پشتیبان آماده در ارائه همه نوع خدمات به صورت شبانه روز است . آدرس مجموعه ی ما تهران ، پردیس ، فاز ۴ ، خیابان طوبی ، کوچه جنت ۹ ، ساختمان آرشا ، پلاک ۱ ، واحد ۱۲ می باشد . شما عزیزان می توانید با شماره تماس 02172506 تماس حاصل کنید و یا در صورت نیاز به صورت حضوری مراجعه نمایید .

مشاهده کنید » تعمیر لوازم خانگی در پردیس

تعمیر بخاری در پردیس

درست است که استفاده از پکیج و سایر روش های گرمایشی جدید آسان تر و مدرن تر است اما هنوز هم در بسیاری از مناطق سرد سیر هیچ چیز جای گرمای بخاری را نمی گیرد  ،کم نیستند افرادی که لذت نوشیدن یک چای گرم در کنار بخاری را ترجیح می دهند و به دنبال نصب بخاری هستند . توجه داشته باشید که بخاری همانند سایر دستگاه‌ های دیگر به صورت فصلی مورد استفاده قرار می‌ گیرد و به سرویس قبل از راه‌ اندازی نیاز دارد . سرویس بخاری علاوه بر این که مانع بروز خطرات این وسیله گاز سوز می شود موجب می شود تا کمتر مجبور به تعمیر بخاری و تعویض قطعات بخاری شوید . توصیه ما به شما عزیزان این است که نه تنها تعمیر و سرویس بخاری بلکه نصب بخاری را هم نیاز به یک متخصص بسپارید . متاسفانه هر سال با شروع فصل سرما خبر های بسیار زیادی از نصب غیر استاندارد بخاری شنیده می شود که منجر به از دست رفتن افراد شده است هرگز تصور نکنید که نصب بخاری فقط اتصال شلنگ گاز و لوله دودکش می باشد ، یک نصب بخاری فاکتور های متعددی مثل اطمینان از باز بودن مسیر دودکش ، عدم نشست گاز و همچنین بررسی و کنترل تمام قطعات بخاری را به عهده دارد .

به طور کلی خدمات مرتبط با نصب و راه اندازی و یا سرویس و تعمیرات بخاری در تعمیر بخاری در پردیس شامل موارد زیر می شود :

 • تعمیر بخاری
 • تعمیر فندک بخاری
 • تعمیر شمعک بخاری
 • تعمیر و تعویض ترموکوپل بخاری
 • تعویض شیشه بخاری
 • سرویس بخاری که شامل : شستن ، تست نشت گاز و … می شود .
 • نصب بخاری که شامل نصب و یا جا به جایی بخاری می شود .
 • نصب لوله بخاری

شاما عزیزان برای استفاده از این خدمات تنها کافی است که از طریق همین سایت اقدام کنید  و یا با شماره تماس 02172506 تماس حاصل کنید .

 

سرویس بخاری گازی

همانطور که اشاره کردیم یکی از خدماتی که تعمیر بخاری در پردیس برای شما عزیزان ارائه  می‌ دهد ، سرویس انواع برند ها و مدل های بخاری گازی می باشد . اصلی ترین کاری که یک متخصص برای سرویس بخاری باید انجام دهد شستشوی مشعل می‌ باشد . توجه داشته باشید که با شست و شوی مشعل بسیاری از مشکلات بخاری مثل : بوی سوختگی هنگام روشن شدن بخاری با این کار رفع خواهد شد . البته علاوه بر این مورد موارد  دیگری نیز می باشند که در هنگام نصب و راه اندازی مجدد بخاری باید بررسی شود که این موارد شامل موارد زیر می شود :

 • تمیز کردن شستن مشعل
 • بررسی تنظیم حداقل و حداکثر شعله بخاری
 • تنظیم ترموکوپل
 • تست نشت یابی اتصالات و قطعات

توصیه ما به شما عزیزان این است که قبل از فرا رسیدن فصل سرما اقدام به راه اندازی و نصب بخاری خود توسط یک تعمیر کار متخصص نمایید تا از گرمای بخاری لذت ببرید ، در غیر این صورت در فصل زمستان خواهید دید که بخاری گازی شما به خوبی کار نمی کند و برای رفع این مشکلات باید کلیه اقدامات بالا توسط یک تعمیرکار متخصص برایتان انجام شود . شما عزیزان برای انجام کلیه خدمات ذکر شده می توانید با تعمیر بخاری در پردیس تماس بگیرید و یا از طریق همین سایت اقدام به استفاده از خدمات نمایید .

تعمیر بخاری پردیس

نتیجه گیری

نصب بخاری گازی شاید در نظر اول بسیار آسان باشد اما فراموش نکنید به دلیل وجود گاز باید یکسری نکات ایمنی هنگام نصب بخاری رعایت شود . شرایط نصب بخاری بدون دودکش ، انواع لوله بخاری ، ارتفاع استاندارد لوله بخاری از کف ، طریقه نصب لوله بخاری از پنجره و دیگر موارد … که باید به آن تسلط داشته باشید . شما عزیزان با کمک یک تعمیر کار متخصص بخاری گازی می توانید با خیال راحت و بدون دردسر  روز های سرد زمستانی را به گرمی سپری کنید . همچنین با سرویس بخاری قبل از راه‌اندازی تعمیر بخاری گازی خود را می توانید کاهش دهید . تعمیر بخاری در پردیس از بهترین متخصص و تعمیر کار ها  در زمینه نصب ‌و راه اندازی و تعمیر بخاری گازی دارد که می‌ تواند انواع مدل ها و برند های بخاری های گازی را در منزل شما تعمیر نماید . شما عزیزان برای استفاده از این خدمات می‌ توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید همچنین می توانید از طریق شماره تماس با ما در ارتباط باشید . توجه داشته باشید که ساعت کاری تعمیرات تعمیر بخاری در پردیس به صورت ۲۴ ساعته می باشد و دارای تیم پشتیبان آماده برای خدمات به صورت شبانه روزی است .

مشاهده کنید » تاکسی اینترنتی فرهنگ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درخواست خدمات