Search
Generic filters

پرستاری و پزشکی

در این روزهای کرونایی رفت و آمد غیر ضروری به مراکز درمانی، ریسک بالایی دارد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و شلوغ شدن مراکز درمانی باید تا حد ممکن از رفت و آمد غیر ضروری به این مراکز خودداری کنیم تا کادر درمان بتوانند وظایف خود را با آرامش خاطر بیشتری انجام داده و همچنین گسترش شیوع این بیماری را به حداقل برسانیم‌.
با توجه به نکات ذکر شده می‌توانیم به جای رفت آمد به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها از پزشکان و پرستاران فعال در اپلیکیشن فرهنگ کمک بگیریم.‌
با این کار، رفت و آمدها به مراکز درمانی به حداقل مقدار ممکن می‌رسد و با پرداخت کمترین هزینه، در کوتاه ترین زمان می‌توانیم امور مربوط به درمان خود را دریافت کنیم.
پس در صورتی که با بیماری خاصی دست و پنجه نرم می‌کنید و یا با بیماری هایی نظیر سرماخوردگی، آنفولانزا و…مواجه شدید، می‌توانید از سامانه ی فرهنگ‌ کمک بگیرید و راهی مراکز درمانی نشوید.
این کار به نفع شما، عزیزانتان و پزشکان و پرستاران عزیز کشورمان است.


خدمات پرستاری و پزشکی ارائه شده توسط اپلیکیشن فرهنگ‌ شامل چه مواردی می‌شود؟

اپلیکیشن فرهنگ تمامی تلاش خود را کرده که تا حد ممکن از رفت و آمدهای غیر ضروری به مراکز درمانی جلوگیری کند.‌
بدین منظور اکثریت خدمات پزشکی و درمانی که قابلیت ارائه در منزل و محل زندگی شما را دارند، توسط پزشکان و پرستاران فرهنگ ارائه می‌شود. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد؛
پرستاری و مراقبت از کودک و بیمار در منزل، ویزیت پزشک عمومی در منزل،
ویزیت پزشک متخصص در منزل، فیزیوتراپی در منزل، ماساژ در منزل، نوارقلب در منزل، رادیولوژی در منزل، انجام آزمایش های متفاوت، همچون آنتی‌بادی، تست کرونا، چکاپ های ماهیانه مخصوص خانمها، آقایان و سالمندان در منزل و…..
درصورتی که به هر کدام از موارد ذکر شده نیاز داشتید، کافیست درخواست خود را در سامانه ی فرهنگ ثبت کنید.

جهت درخواست پزشک و پرستار در سامانه ی فرهنگ‌ باید از چه طریقی اقدام کنیم؟

در صورتی که نیاز به ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل دارید تنها کافیست خدماتی که مد نظر دارید را در اپلیکیشن فرهنگ ثبت کرده و منتظر بمانید تا پزشکان و پرستاران مربوطه پیشنهادات خود را جهت ارائه ی خدمات ثبت کنند.
سپس بهترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهاد را تایی کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پزشک و پرستار مربوطه به منزل و محل زندگی شما آمده و خدماتی را که درخواست کردید با بالاترین کیفیت و حداقل هزینه به شما ارائه کند.‌
در واقع از این طریق، می‌توانید بدون رفت و آمد به مراکز درمانی و صرف وقت و هزینه و به خطر انداختن سلامتی خود و عزیزانتان امور مربوط به درمان خود را در منزل انجام دهید.