Search
Generic filters

نظافت و شتشو

شستشو و خدمات نظافتی منزل و محل زندگی خود را به نیروهای فرهنگ بسپارید.

از مهم ترین مسائلی که تمامی افراد خانواده با آن روبرو هستند مسائل مربوط به نظافت و تمیزی منزل و وسایل خانه است. با توجه به اینکه بعضی از افراد به دلایل زیادی مثل مشغله کاری عدم توانایی جسمانی و یا افزایش سن نمی توانند امور مربوط به نظافت منزل شان را خودشان انجام دهند، پس به نیروهای خدماتی و نظافتی نیاز دارند.
در چنین شرایطی وجود نیروهای نظافتی و خدماتی منزل اهمیت ویژه ای پیدا می‌کند.
همه‌ی ما می‌توانیم برای نظافت منزل، پرده ها، مبلمان و محیط اطرافمان، از نیروهای نظافتی و خدماتی فعال در سامانه فرهنگ کمک بگیریم.
بدین منظور، تنها کافیست خدمات مورد نظرتان را به همراه جزئیاتی که در نظر دارید، در سامانه فرهنگ ثبت و منتظر بمانید تا نیروهای خدماتی و نظافتی پیشنهاداتی را ارائه دهند.
سپس در میان پیشنهادات ارائه شده، بهترین و به صرفه ترین پیشنهاد را انتخاب و تایید کنید.


ثبت درخواست خدمات فوری


ثبت درخواست خدمات توسط اپلیکیشن


خدمات ارائه شده توسط اپلیکیشن فرهنگ در زمینه ی نظافت و شستشو، شامل چه مواردی می‌شود؟

اگر قصد نظافت منزل و شستشوی وسایل موجود در محیط محل زندگی خود را دارید و نمی دانید که آیا نیروهای موجود در اپلیکیشن فرهنگ این کار را برای شما انجام می دهند یا نه تنها کافیست خدمات مورد نظرتان را ثبت کنید.‌
اپلیکیشن فرهنگ دارای هزاران نیروی فعال در زمینه‌ی نظافت و خدمات می‌باشد، که این تعداد زیاد باعث تنوع در ارائه تمامی خدمات مربوط به نظافت و شست و شو می‌گردد.‌
از جمله خدمات نظافتی که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد شامل موارد زیر است؛ ‌
نظافت دوره ای، ضدعفونی منزل و محل کار، شستشوی پرده، شست و شوی تشک خشکشویی، قالیشویی، مبل شویی، نظافت راه پله، نظافت محل کار، آشپزی، سمپاشی، پذیرایی و….

چرا باید به نیروهای خدماتی اپلیکیشن فرهنگ اطمینان کنم؟

ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که از کجا باید به نیروهای خدماتی و نظافتی فعال در سامانه فرهنگ اطمینان کنم و اجازه دهم که وارد محل زندگی و محل کار من بشوند؟ برای پاسخ دادن به این سوال باید بدانید که روند استخدام شدن در اپلیکیشن فرهنگ روندی تخصصی است و تمامی افرادی که در سامانه فرهنگ مشغول به کار می شوند، بعد از گذراندن مراحل استخدام که شامل ارائه اسناد و مدارک جهت احراز هویت و سوء پیشینه آنها می‌باشد استخدام می گردند و پس از آن سامانه فرهنگ با آنالیز پی در پی و مداوم افراد میزان رضایت کارفرما ها از این افراد را به وضوح و با جزئیات به شما نشان می‌دهد و این مسئله باعث اطمینان بیشتر و انتخاب بهتر توسط شما می گردد.‌
همچنین در صورتی که با کوچکترین مسئله روبرو شدید و یا به هر دلیلی از نیروهای نظافتی و خدماتی فرهنگ رضایت نداشتید، کافیست با سامانه پشتیبانی فرهنگ تماس بگیرید و دلیل عدم رضایت خود را اعلام کنید.
پس از آن نیروهای خدماتی جدید به محل زندگی شما اعزام و تمامی موارد و مشکلات پیش آمده پیگیری و پشتیبانی می‌شوند.