نصب شیرآلات

نصب شیرآلات ساختمانی

دنبال یک فرد با تجربه برای نصب شیرآلات میگردی؟؟

نصب شیرآلات بهداشتی در سریع ترین زمان و با قیمتی مناسب

در اپلیکیشن آسان خدمات فرهنگ به دلیل حذف کامل کمیسیون، تمامی خدمات با کمترین قیمت انجام می شود که باعث راضی بودن کارفرما و نیروی خدماتی می باشد.

همچنین در اپلیکیشن فرهنگ با بررسی عملکرد سرویس کاران و نیروهای خدماتی، و بررسی تخصص حرفه ای آنها، بهترین متخصص به شما پیشنهاد می شود.

نصب شیرآلات

نصب شیرآلات بهداشتی با حرفه ای ترین سرویس کاران

همانطور که می دانید تولید شیرآلات از استانداردهای خاصی برای تولید برخوردار است و جهت دریافت تاییدیه استاندارد ملزم به رعایت این استاندارد ها می باشد. اما با وجود این استانداردها، تولیدکنندگان خود برای نصب شیرآلات استانداردهای خودشان را دارند و تکنیک ها و روش های مختص خودشان را در نصب بکار می گیرند.

آسان خدمات فرهنگ متخصصانی برای نصب شیرآلات دارد که توانایی نصب انواع مختلف شیرآلات در برندهای متنوع را دارند و در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت شیرآلات بهداشتی ساختمان شما را نصب می کنند. 

شیرآلات دارای انواع مختلف و در برندهای متنوع می باشد که ما در اینجا فقط به یک سری از مدل های متنوع شیرآلات بهداشتی پرداختیم.

نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی فقط یکی از خدمات حرفه ای فرهنگ به شما مشتریان عزیز می باشد.

اگر تصمیم گرفتی از خدمات فرهنگ استفاده کنی با من باش تا بیشتر راهنماییت کنم؟

در مرحله اول باید از طریق سایت و یا اپلیکیشن فرهنگ ثبت نام کنی !

 

در مرحله یعدی درخواست شما توسط متخصصین بررسی میشه و قیمت این خدمت پیشنهاد داده میشه!

 

 اگر با شرایط مشکلی نداشته باشید درخواست رو تایید می کنید و منتظر کارشناس می مانید تا پیش شما برسه!

 

چرا میگم از خدمات فرهنگ استفاده کن؟؟؟

معمولا آخرین کاری که یک لوله کش در یک ساختمان انجام میدهد نصب شیرآلات می باشد و شیرآلات علاوه بر کاربردی که دارند به عنوان نمای داخلی در ساختمان نیز محسوب می شود. پس ظاهر شیرآلات و نصب تمیز و با دقت شیرآلات اهمیت ویژه ای در نما خواهد داشت.

مسئله بعدی در نصب شیرآلات بهداشتی ساختمان انجام کامل  بی نقص کار می باشد تا در زمان استفاده به مشکلی برنخوریم.

با توجه به این قضیه که امروزه درصد زیادی از خانم ها شاغل هستند و در طول روز در خانه حضور ندارند، در صورت نصب ناقص شیرآلات و نشتی آب دیر متوجه این قضیه می شوند و به مشکل می خورند، کار را به دست کاردان بسپارید تا خیالتان از این بابت راحت باشد.

نصب شیرآلات

مزایای استفاده از خدمات فرهنگ

نصب شیرآلات

1- فرهنگ درتمام 24 ساعت شبانه روز از طریق وبسایت و اپلیکیشن آماده خدمت رسانی می باشد.

2- در صورت وجود هرگونه مشکل در تمامی مراحل ثبت درخواست نصب شیرآلات می توانید از پشتیبانی فرهنگ کمک بگیرید.

3- تمام سرویس کاران و نیروهای آسان خدمات فرهنگ قابل اعتماد می باشند و صلاحیت آن ها تایید شده می باشد.

4- در اپلیکیشن و وبسایت فرهنگ تعرفه تمامی خدمات به علت حذف کمیسیون و واسطه بین کارفرما و سرویس کاران، پایین می باشد و می توانید خدمات را با قیمت مناسب دریافت کنید.


عوامل تاثیرگذار بر هزینه دستمزد نصب شیرآلات

اجرت نصب و یا همان هزینه دستمزد نصب شیرآلات همیشه چالش بوده و یک عدد ثابتی نداشته و این یک دغدغه برای مالکین و مدیران پروژه ساختمان ها وپروژه های لوله کشی می باشد.

شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن آسان خدمات فرهنگ نصاب شیرآلات با هزینه دستمزد منصفانه و معقول به دلیل حذف کامل کمیسیون ها پیدا کنید.

نصاب هایی که به صورت شخصی کار می کنند هزینه های شخصی تعیین می کنند و گاهی این هزینه ها بالاتر از حد تعیین شده توسط صنف و اتحادیه می باشد، ولی در اپلیکیشن فرهنگ تمام امور تحت کنترل کارشناسان می باشد و تعرفه ها مشخص شده می باشد و در صورت وجود هرگونه مشکل می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

عامل دیگری که بر هزینه دستمزد تاثیر گذار  می باشد توکار و یا روکار بودن شیر می باشد چون لوله کشی های متفاوتی دارند.

و عمل بعدی موثر بر هزینه دستمزد نوع شیر می باشد، معمولا شیرآلات بهداشتی نصب راحت تری نسبت به نصب شیرآلات ظرفشویی دارند به همین علت هزینه پایین تری نسبت به شیرظرفشویی خواهند داشت.

نصب شیرآلات

همانطور که می دانید وسایلی که به طور  دائم در حال استفاده هستند احتیاج به مراقبت و سرویس دارند، زیرا کم کم فرسوده می شوند. گاهی اوقات با یک هزینه جزئی تعمیرات میتوانید از هزینه گزاف تعویض شیرآلات جلوگیری کنید.

ولی به این نکته توجه کنید که تعمیرات را به دست افراد متخصص که این کار را بلد هستند بسپارید، چون به دلیل فرسودگی شیرآلات احتمال شکستن و یا خراب شدن شیر  بالاست و آنوقت است که تعمیر شیرآالات به یک لوله کشی تبدیل شده و مجبور به تعویض شیر و لوله های ساختمان شوید.

 

تعمیر و نصب شیرآلات باید به درستی و توسط کارشناسان خبره انجام گیرد زیرا هر گونه مشکلی در  نصب شیرآلات وجود داشته باشد در نهایت باعث ایجاد مشکلات بزرگتر خواهد شد. 

استفاده شیرآلات به مرور  زمان باعث ایجاد زنگ زدگی و خرابی قطعات داخلی آن خواهد شد که در صورت تعمیر نادرست شیرآلات باعث خرابی ها و هزینه های بیشتر می شود.

 

درگذشته برای پیدا کردن یک نصاب برای نصب شیرآلات ، چند نصاب مختلف را برای بازدید محل و اعلام قیمت می آمدند و هرکدام هزینه پایین تری داشت برای کار انتخاب میکردیم و هیچ پیشینه ای از سابقه کاری نصاب در اختیار نبود ولی امروزه با وجود فرهنگ فقط از طریق نصب این اپلیکیشن کاربردی می توانید یک نصاب با کمترین هزینه دستمزد پیدا کنید. در ضمن تمام نیروهای فرهنگ، تمام خدمات را با رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه می دهند.

امکان نظرسنجی و امتیاز دهی در اپلیکیشن فرهنگ به شما کمک میکند تا انتخاب راحت و مطمئن تریبرای خدماتتان داشته باشید.

نصب شیرآلات


اگر نیاز به یک تاسیس کار ، نصاب و یا سرویس کار حرفه ای دارید، نیروهای فرهنگ در تمام 24 ساعت شبانه روز  با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال خدمت رسانی به شما هستند.


    درخواست خدمات