Search
Generic filters

عکاسی و فیلمبرداری با فرهنگ

فرهنگ، برای ثبت لحظاتتان، ایده‌های خوبی دارد.

بعضی از لحظات زندگی باید ثبت و ضبط شوند تا هیچ وقت فراموش نشوند. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خاصی را دارید و دوست دارید تمامی لحظات مراسم تان با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین هزینه ثبت گردد، می‌توانید از عکاسان و فیلمبرداران فعال در سامانه‌ی فرهنگ کمک بگیرید.

عکاسان و فیلمبردارانی که در سامانه فرهنگ فعالیت می‌کنند، پس از تایید صلاحیت شدن توسط کارشناسان پشتیبانی، می‌توانند در محلی که شما مشخص می‌کنید آمده و تمامی لحظات خوبی را که کنار عزیزانتان می‌گذرانید، ثبت کنند.

با استفاده از چنین قابلیت فرهنگ بدون پرداخت هزینه های زیاد و یا افسوس خوردن از این که چرا دوربین های عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای ندارید می‌توانید لحظاتتان را با بهترین کیفیت ثبت کنید و تا مدت ها با دیدن عکس‌ها و فیلم‌ها از تداعی شدن خاطراتتان لذت ببرید.سامانه‌ی فرهنگ‌، با ارائه‌ی انواع خدمات در زمینه‌های متفاوت، به شما کمک‌ می‌کند تا به تمامی خواسته‌های خود در حداقل زمان ممکن و با حداکثر کیفیت دست پیدا کنید.


ثبت درخواست خدمات فوری


ثبت درخواست خدمات توسط اپلیکیشن

عکاسی و فیلمبرداری

 

خدمات ارائه شده در زمینه‌ی عکاسی و فیلمبرداری توسط متخصصین فرهنگ

قطعاً می دانید که خدمات ارائه شده در سامانه‌ی فرهنگ شامل تمامی خدمات در تمامی زمینه ها می‌گردد. اما برای اینکه با جزئیات بیشتری در این زمینه آشنا شوید و بدانید که دقیقاً چه خدماتی در زمینه فیلمبرداری و عکاسی توسط افراد فعال در سامانه‌ی فرهنگ ارائه می گردد، جزئیات بیشتری را خدمتتان اعلام می‌کنیم.

خدماتی که در زمینه‌ی عکاسی در سامانه‌ی فرهنگ ارائه می‌شود شامل: عکاسی عقد، عکاسی عروسی، عکاسی تولد، عکاسی همایش، عکاسی مادلینگ، عکاسی پرتره و آتلیه، عکاسی بارداری و کودک، عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، عکاسی در منزل، عکاسی در فضای باز، عکاسی سورپرایز و…
همچنین خدمات ارائه شده در زمینه‌ی فیلمبرداری شامل؛ فیلمبرداری سخنرانی، فیلمبرداری مجالس رسمی، فیلمبرداری تولد، فیلمبرداری عروسی، فیلمبرداری عقد و نامزدی، فیلمبرداری خط تولید کارخانه، فیلمبرداری سورپرایز در محل و….. می‌گردد.

 

عکاسی و فیلمبرداری

 

 

نحوه‌ی درخواست فیلمبردار و عکاس در سامانه‌ی فرهنگ

چنانچه نیاز به عکاس و فیلمبردار دارید، کافیست در سامانه‌ی فرهنگ، درخواست خود را در این زمینه، ثبت کنید. پس از این اقدام، کارشناسان فرهنگ در اولین فرصت، جزئیات لازم را در این زمینه، به شما اعلام و پیشنهاداتی را برای شما ارسال می‌کنند.

سپس شما می‌توانید در بین پیشنهادات ارسالی، مناسب‌ترین پیشنهاد را انتخاب و با متخصص مربوطه، زمان دقیق عکاسی و فیلمبرداری را هماهنگ‌ کنید.

عکاسان و فیلمبرداران سامانه‌ی فرهنگ، همگی دارای رزومه‌ی خاص و مشخصی هستند و پس از ارسال مدارک لازم و تایید صلاحیت، توانسته‌اند مشغول به کار شوند، با توجه به نکات ذکر شده می‌توانید به راحتی به افراد مذکور اعتماد کنید و ثبت لحظاتتان را به آن‌ها بسپارید.

همچنین در نظر داشته باشید که نیروهای پشتیبانی اپلیکیشن فرهنگ به صورت شبانه‌روزی آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند و درصورت بروز کوچکترین مسئله یا مشکلی ، می‌توانید با این افراد در ارتباط باشید.