سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس سالیانه کولر گازی منزل یا محل کارتان را به دست نیروهای حرفه ای آسان خدمات فرهنگ بسپارید، تا هم خیالتان از بابت سلامت و سرویس کولر گازی راحت باشد و هم هزینه کمتری بپردازید.

سرویس کولر گازی

مزایای سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

●کاهش میزان مصرف برق

هرچه بیشتر به سرویس کولر گازی ، شستشو و نظافت آن اهمیت دهیم. به دستگاه کمتر فشار می آید. در نتیجه میزان مصرف برق دستگاه کاهش چشم گیری پیدا خواهد کرد.

سرویس کولر گازی

●افزایش بازدهی و کارکرد کولر گازی

اگر  سرویس کولر گازی خود را به صورت مداوم انجام دهید:  کولر گازی شما همیشه تمیز خواهد ماند و مشکلی در کار دستگاه پیش نمی آید.در نتیجه همیشه با بهترین بازدهی به کار خود ادامه میدهد. 

سرویس کولر گازی

●نظافت و شستشو کولر گازی

کولرهای گازی در تماس مستقیم با گرد و خاک هستند به علت رعایت اصول بهداشتی، افزایش طول عمر دستگاه، کاهش مصرف برق ،سرما دهی بیشتر و با کیفیت تر ،نیاز به سرویس و شستشو دارند.

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی توسط بهترین نصاب ،با کمترین زمان و بالاترین بازدهی!!

پیامدهای عدم سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

● میزان خنک ‌کنندگی کولر گازی نسبت به قبل کمتر می شود.

● باعث افزایش میزان مصرف برق دستگاه می شود.

● زمانی که کولر رو روشن می‌کنیم، دوده سیاه پرتاب می کند!

● زمانی که کولر گازی کار می کند بوی نامطبوعی می دهد.

● پنل داخلی کولر گازی به علت مسدود شدن مسیر لوله، دچار آبریزی می شود.

● گاهی باعث سوختگی یا معیوب شدن کمپرسور کولر گازی می شود.

● فاصله پرتاب باد(محدوده‌ی خنک ‌کنندگی کولر گازی) نسبت به قبل کمتر می شود.

سرویس کولر گازی در اسرع وقت با فرهنگ، جهت در خواست کافیست کلیک کنید.

فرهنگ با به کارگیری کادری کاملاً متخصص  و با تجربه در امور مربوط به سرویس کولر گازی اعم از، تعمیر کولرگازی، نصب کولر گازی و نظافت و شستشو کولر گازی آماده خدمت رسانی می باشد. سرویس های کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های ما می باشد .ما  به کیفیت اهمیت به سزایی می دهیم.   

دلایل سرویس سالیانه کولر گازی ​

کولر گازی هم مانند تمام وسایل برقی دارای استهلاک می باشد  برای کارکرد خوب و بهینه و همچنین کاهش مصرف برق احتیاج به سرویس دارد.

دوما اینکه کولر گازی برخلاف خیلی از وسایل برقی دیگر موجود در خانه، چون بصورت 24 ساعته در حال کار کردن می باشدپس سرویس آن از اهمیت بالاتری برخوردار است تا از کارکرد صحیح آن مطمئن باشیم.

یکی دیگر از مشکلات سرویس نکردن کولر گازی، افزایش مصرف برق بوده، یا به اصطلاح برق زیادی از کنتور می کشد و خطر آب شدن سیم ها و آتش سوزی را دارد.پس سرویس کولر گازی را جدی بگیرید.

سرویس کولر گازی
سرویس کولر گازی

باتوجه به گرم تر شدن کره زمین استفاده از سیستم های خنک کننده مث کولر آبی و یا کولر گازی افزایش پیدا کرده است.

هر وسیله برقی مخصوصا کولر گازی عمر خیلی طولانی ندارند و کم کم تحلیل می رند و بازدهی یشان کاهش می یابد. همچنین کم بودن سرو صدا و قدرت خنک کنندگی بالا و کولر های گازی باعث شده تا کولر آبی جای خود را به کولر گازی بدهد.

برای عمر بیشتر و بالا بردن بازدهی باید سالیانه سرویس کولر گازی انجام گیرد و اگر شما از حالت گرمایشی اسپلیت هم استفاده می کنید. پیشنهاد  ما به شما انجام دوبار سرویس کولر گازی سالیانه شمه می باشد.

زمان مناسب برای سرویس کولر گازی

اگر شماهم درخانه یا محل کارتان از کولر گازی استفاده می کنید باید به صورت دوره ای با توجه به میزان و زمان مصرف تان کولرگازیتان راسرویس کنید.

در حالت عادی سرویس کولرگازی با درنظر گرفتن تمیز کردن فیلترها به صورت سالیانه، سرویس کولرگازی باید حداکثر هر 2سال یکبار انجام گیرد. ولی اگر شما در تهران و یا شهر های آلوده هستید، پیشنهاد ما به شما سرویس سالیانه کولرگازی می باشد.

در شهرهای مثل تهران به علت وجودآلودگی، دستگاه آمپر زیادی می کشد و باعث ایجاد آسیب جدی به برد و کمپرسور می شود که تعمیر آن هزینه بالایی دارد و هزینه سرویس نسبت به تعمیر قطعات دستگاه ناچیز می باشد. و اگر اسپلیت شما در فصل سرد، در حالت گرمایشی هم کارمیکند، باید سالانه دوبار سرویس گردد.

سرویس کولر گازی
سرویس کولر گازی

مجموعه آسان خدمت فرهنگ، با بکار گیری نیروهای مجرب و حرفه ای در تمام امور آماده خدمت رسانی می باشد.سرویس کولر گازی یکی از  تخصص های گروه فرهنگ می باشد که در سراسر استان در حال خدمت رسانی می باشد، تمام سرویس کاران گروه فرهنگ متخصص ، دوره دیده و با تجربه در سرویس کولر گازی می باشند.

سرویس انواع کولر گازی

 نیروهای خدماتی و سرویس کاران با تجربه و حرفه ای در شرکت آسان خدمات فرهنگ توانایی سرویس انواع برندهای کولر گازی را دارند و شما می توانید با خیال راحت سرویس کولر گازی منزل یا محل کارتان را از اپلیکیشن فرهنگ بخواهید. 

 

سرویس کولر گازی
سرویس کولر گازی

تمام خدمات ارائه شده به مشتریان توسط تیم پشتیبان فرهنگ تحت کنترل می باشد و در هرصورت وجود هر گونه نارضایتی می توایند با پشتیبانان در ارتباط باشید و مشکلات را بازگو کنید.

تمام هزینه های اعلام شده در اپلیکیشن ثابت می باشد و در صورت درخواست هزینه بیشتر از طرف سرویس کاران می توانید با پشتیبانی ارتباط بگیرید.

    درخواست خدمات