Search
Generic filters

درباره ما

فرهنگ چیست و چرا باید با فرهنگ باشیم؟

یکی از متداول ترین اتفاقات در هر مکانی، خراب شدن وسایل و نیاز به نیروهای خدماتی است.
تا به امروز برای پیدا کردن نیروی خدماتی مناسب که در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند امور مرتبط با نیاز ما را سر و سامان دهد، تقریبا هیچ راه مشخص و مطمئنی وجود نداشت.
اما با همه گیر شدن تکنولوژی، فرهنگ با ایجاد یک تحول بزرگ در نیازهای روزمره و متداول افراد، همه چیز را تغییر داد.
بنابراین از اینجا به بعد با استفاده از اپلیکیشن فرهنگ‌ می‌توانید بدون فوت وقت و در حداقل زمان ممکن ، به سادگی بهترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهاد را جهت انجام امور خدماتی منزلتان دریافت کنید و مطمئن و آسان به خواسته ی خود برسید.
با استفاده از این اپلیکیشن خدماتی می‌توانید انواع مشکلات و نیازهای خدماتی خود را در فضای فرهنگ‌ به اشتراک بگذارید و در کوتاه ترین زمان، پیشنهادهای دریافتی را مقایسه و از میان آنها بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید.
با فرهنگ، همه چیز دقیق، آسان، راحت و مطمئن انجام‌ می‌شود.

چرا باید با فرهنگ‌ باشیم؟

فرهنگ با ارائه ی مطمئن ترین خدمات در کوتاه ترین زمان، باعث کاهش هزینه های سرسام آور خدماتی و به وجود آوردن فضای کاری مناسب برای متخصصین شده است.

رضایت همراهان با فرهنگ‌ ما

بهبود جایگاه شغلی متخصصین
ما

کاهش هزینه های سرسام آور خدماتی

راهی آسان، مطمئن و بدون دردسر

چه فضای کاری توسط فرهنگ‌ برای متخصصین ایجاد شده است؟

ما با حذف کمیسیون، به فکر افزایش درآمد متخصصین هستیم.

با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین وجود واسطه های زیاد برای امور خدماتی، فرهنگ‌ با ایجاد فضایی امن و مناسب به صورت مستقیم کارفرما و نیروی خدماتی را با هم آشنا می‌کند و این شرایط را فراهم آورده تا بدون پرداخت کمیسیون، نیروهای متخصص بتوانند به درآمدی که سزاوارش هستند، دست پیدا کنند.
همچنین با استفاده از این اپلیکیشن به دلیل حذف واسطه ها، افراد با هزینه ی کمتر و معقول تری می‌توانند امور خدماتی مورد نیازشان را دریافت کنند.
چنانچه در هر زمینه ای تخصص خاصی دارید، می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن بهترین پیشنهادهای کاری را دریافت کنید و درآمد خود را چندین برابر کنید.
لازم به ذکر است که نیروهای پشتیبانی فرهنگ‌ در تمامی ساعات کاری پشتیبان و پاسخگوی مشتریان و نیروهای متخصص هستند و در صورت بروز کوچک ترین مسئله ای می‌توانید با نیروهای پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
تمامی متخصصین فرهنگ، بعد از ارسال مشخصات کامل تایید صلاحیت می‌شوند و به صورت مکرر و متوالی عملکردشان توسط فرهنگ‌ بررسی می‌گردد‌.
برای داشتن درآمد بالا، کافیست با فرهنگ باشید.