Search
Generic filters

خیاطی و تعمیرات لباس

دیگر لازم نیست، برای خرید لباس، هزینه های سنگین پرداخت کنید.

قطعاً تا به حال با قیمت‌های بالا و نجومی، خرید لباس مواجه شده‌اید. برای حل این مشکل می‌توانید به جای خرید لباس های آماده در بازار، با خرید پارچه و انتخاب یک خیاط ماهر همان لباس را با حداقل هزینه خریداری کنید و با این کار پول زیادی را پس انداز کنید.‌

همچنین در صورتی که به جای خرید یک لباس قصد دوختن آن لباس را داشته باشید، طبیعتاً لباسی که خریداری می‌کنید متناسب با اندام شما و دقیقاً اندازه شما خواهد بود و این یک مزیت عالی به حساب می‌آید.

و گاهی نیز، ممکن است بعد از خریدن یک لباس به دلیل کاهش وزن، لباس فوق برای شما گشاد شده باشد و یا نیاز به کوتاه کردن، تعمیرات لباس و خدماتی در رابطه با خیاطی داشته باشید و ندانید که این کار را از چه طریقی باید انجام دهید.

سامانه فرهنگ با فراهم کردن شرایط فوق العاده‌‌ای به شما کمک می‌کند تا در صورت بروز چنین مشکلاتی با ثبت درخواست خود در اپلیکیشن بتوانید، در حداقل زمان ممکن به خواسته خود برسید و خدمات و تعمیرات لباس هایتان را به ساده‌ترین شیوه‌ی ممکن، انجام دهید.


ثبت درخواست خدمات فوری


ثبت درخواست خدمات توسط اپلیکیشن


خدمات خیاطی و تعمیرات لباس سامانه‌ی فرهنگ برای چه کسانی و چه سنی ارائه می‌شود؟

با گذشت زمان، صنعت مد و پوشاک جایگاه خوبی در بین افراد به خصوص قشر جوان جامعه پیدا کرده و این مسئله باعث شده که افراد به لباس‌های خود، بیشتر از قبل توجه کنند. خدمات ارائه شده در این زمینه هیچ‌ محدودیتی ندارد و هر فردی با هر جنسیت و سنی می‌تواند مخاطب خیاط‌‌های فعال در سامانه‌ی فرهنگ‌ باشد.

اگر دوست دارید که خیاط های ماهری پیدا کنید تا بتوانید لباس هایی که مد نظر دارید را با کیفیت عالی داشته باشید می توانید این خدمات را از خیاط های با‌ تجربه‌ای که در سامانه‌ی فرهنگ مشغول به کار هستند، دریافت کنید. همچنین، ممکن است لباس خاصی را مد نظر داشته باشید و پس از جستجوهای زیاد متوجه شوید که این لباس در فروشگاهها وجود ندارد.‌

در چنین شرایطی می توانید لباس مد نظرتان را با استفاده از خیاط های فعال در سامانه فرهنگ داشته باشید و خریداری کنید.‌ شما با استفاده از خدماتی که در زمینه خیاطی در سامانه فرهنگ ارائه می‌شود می توانید انواع لباس های بچه گانه، زنانه، مردانه، انواع مانتوها، انواع کت و شلوار، انواع لباس های مجلسی، لباس های عروس، پرده و روتختی، ملحفه، چادر را به خیاط‌های فعال و با تجربه ی فرهنگ‌ سفارش دهید و با حداکثر کیفیت دریافت کنید.

 

تعمیرات لباس در سامانه ی فرهنگ‌ شامل چه مواردی می‌شود و برای استفاده از قابلیت خیاطی و تعمیرات لباس باید چه اقداماتی انجام دهم؟

ممکن است پس از اینکه لباسی را خریداری نمودید، لباس مربوطه به دلایل متعددی، نیاز به تعمیر و تغییراتی داشته باشد. تعمیرات مربوط به لباس می‌تواند شامل موارد زیادی باشد.

از جمله؛ کوتاه و بلند کردن لباس، روفوکردن لباس، جایگزین کردن قسمت هایی از لباس که در اثر استفاده زیاد کهنه و یا پوسیده شده، تنگ‌ و یا گشاد نمودن لباس و… در چنین شرایطی به جای دور انداختن لباس‌هایتان می توانید از خیاط های فعال در سامانه فرهنگ کمک بگیرید.

روند ثبت درخواست در سامانه فرهنگ بدین صورت می‌باشد؛ پس از این که لباس و خدماتی که مد نظر دارید را به صورت دقیق مشخص کردید، در سامانه فرهنگ و در قسمت مربوطه، یعنی خیاطی و تعمیرات لباس ثبت و منتظر بمانید تا خیاط های فعال در فرهنگ، هزینه و زمانی که مد نظر دارند را به شما اعلام کنند.

در مرحله بعدی شما می‌توانید از بین پیشنهادات دریافتی، پیشنهادی که به نظرتان مساعدتر است را انتخاب و زمان و روز مدنظرتان را مشخص کنید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که، اپلیکیشن فرهنگ با آنالیز مداوم کارشناسان فعال در سامانه به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید نظر سایر افراد و رضایت مشتریان را بررسی کنید تا بهترین خیاط را انتخاب و حداکثر خدمات را دریافت نمایید.