Search
Generic filters

چاه بازکنی

چاه بازکنی

ارائه خدمات چاه باز کنی در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین هزینه توسط متخصصین حرفه ای و مجرب در فرهنگ


ثبت درخواست خدمات فوری

 

خدمات چاه بازکنی فرهنگ

خدمات چاه بازکنی، همانطور که از نام آن پیداست، برای گشودن چاه یا لوله های مسدود شده انجام می شود. اما خدمات چاه بازکنی فرهنگ تنها به باز کردن چاه و لوله ختم نمی شود. تمامی موارد جزئی و کلی مثل باز کردن لوله های فاضلاب سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حمام، استخر و حتی رفع بوی بد فاضلاب نیز از خدماتی ست که چاه بازکنی فرهنگ می تواند ارائه دهد.

 

چاه بازکنی

جمع شدن آشغال، مو یا هر شی دیگری داخل لوله، جرم گرفتن و  رسوب در لوله، جمع شدن چربی و ته مانده غذا داخل لوله و راه آب، مسدود شدن مسیر لوله توسط فضولات، عدم استاندارد بودن سایز لوله ها، عدم استاندارد بودن لوله کشی

چاه بازکنی

گرفتگی چاه چه نشانه هایی دارد؟

پیچیدن بوی بد فاضلاب، باز  نشدن توالت، بالا زدن آب توالت، کفشور آشپزخانه و … مرطوب شدن اطراف دریچه چاه، شنیده شدن صدای آب، هجوم ناگهانی حشرات مانند سوسک در ساختمان

 


چاه بازکنی


تماس با پشتیبانی

نیاز به خدمات چاه بازکنی داری؟

 کافیست درخواستت رو ثبت کنی ! تفاوتی نداره لوله آشپزخانه یا حمام گرفته باشه یا چاه فاضلاب، نیرو های فرهنگ در اسرع وقت آماده رفع مشکل شما هستند .

چاه بازکنی

ثبت درخواست خدمات

چرا فرهنگ لوله باز کنی با فنر برقی را توصیه می کند؟

 

  • اصلا کثیف کاری نداره و کاملا تمیزه!
  • از بقیه روش ها ارزون تره!
  • این کار به صورت تضمینی انجام میشه!
  • نیازی به کنده کاری نیست!
  • در سریع ترین زمان کارت راه می افته!
  • به لوله های پلاستیکی و جدنی آسیب نمی زنه!

 

چرا با فرهنگ همراه باشیم؟

چاه بازکنی

در سریع ترین زمان ممکن در کنارتان هستیم !

رعایت نکات و پروتکل‌های بهداشتی از قوانین ماست !

چاه بازکنی

نیروهای فرهنگ دوره دیده، باتجربه و خبره هستند!

دسترسی ساده و دائمی به اپلیکیشن و سایت فرهنگ

اگر مشکل گرفتگی چاه دارید یا بوی بد فاضلاب شما را آزرده خاطر کرده است و نیاز به چاه بازکنی تخصصی دارید سریعا با ما تماس بگیرید!


ثبت خدمات چاه بازکنی

انواع چاه فاضلاب​

چاه های جذبی

این نوع چاه ها معمولا بر مبنای جذب کار میکنند. برای استفاده از این نوع چاه آب باید به جنس خاک و نوع زمین توجه کرد. بهترین نوع خاک برای این چاه، خاکی ست که بیشتریم جذب را داشته باشد. بنابراین مناسب ترین مکان هایی که می توان چاه جذبی را حفر کرد، زمین های حاوی شن، ماسه و خرده سنگ است.
فراموش نکنید که خاک رس به دلیل این که آب را به خوبی جذب نمی کند اصلا برای حفر این نوع چاه مناسب نیست و به دلیل عدم نفوذ آب در آن به سرعت پر می شود.

چاه بازکنی

قسمتهای تشکیل دهنده چاه جذبی:

1 گلدانی:

به دهانه چاه که معمولا به شکل گلدان (مخروط یا قیف) است، گلدانی می گویند. این قسمت محل اتصال لوله های فاضلاب به چاه فاضلاب می باشد و از طریق گلدان چاه، آب و فاضلاب به داخل چاه هدایت می شود.

2 میله:

میله چاه همان بدنه چاه می باشد که به صورت استوانه ای بلند و عمود بر زمین است. معیار های تعیین کننده حجم چاه، قطر و میله چاه می باشد.

3 انباره:

انباره به فضای انتهایی چاه می گویند که قطری بیشتر از میله دارد و مانند گنبد است. افزایش حجم چاه، افزایش دفع آب و محل دفع فزولات از جمله مواردی ست که نیاز به انباره را بیشتر می کند. حجم انباره به عوامل متعددی بستگی دارد مانند میزان نفوذ پذیری خاک، تعداد طبقات و تعداد ساکنین ساختمان ،کاربری ساختمان، عمر چاه و ….

 

 

چاه های سپتیک

این نوع از چاه، برخلاف چاه جذبی که فاضلاب را جذب می کند، آب و فاضلاب را در خود نگه می دارد و در زمین نفوذ نمی دهد. زمانی که ظرفیت این چاه تمام شود و به اصطلاح چاه پر شود، نیاز به تخلیه چاه توسط تانکر و دستگاه های مختلف است. جنس این چاه باید از بتن یا مصالح مقاوم در برابر نفوذ و خوردگی باشد تا اجازه خروج فاضلاب را ندهد. این نوع چاه، فاضلاب و آب های آلوده را وارد سفره های زیرزمینی نمی کند و در نتیجه ضرر کمتری نسبت به چاه های جذبی دارد.

 

چاه بازکنی

سلام، من می خواستم از فرهنگ تشکر کنم. چند روزی بود که بوی خیلی نامطبوع و آزار دهنده ای کل منزل را فرا گرفته بود و متاسفانه بررسی های همسرم بی فایده بود اما متخصصین فرهنگ به داد ما رسیدند و در سریع ترین زمان مشکل مشخص و رفع شد!

چاه بازکنیدنیا
سلام؛ چاه استخر ما گرفته بود و نزدیک ترین شرکت چاه بازکنی به محل ما بیش از 200 کیلومتر فاصله داشت! به توصیه یکی از دوستان اپلیکیشن فرهنگ را نصب کردم و درخواست خود را ثبت کردم. در کمتر از یک ساعت نیرو خدماتی رسید و مشکلم حل شد!
چاه بازکنیسید علی
چاه توالت بالا زده بود و اصلا قابل استفاده نبود!!
من واقعا از فرهنگ متشکرم
برای سرعت عمل و تشخیص فوق العاده سریع. بعد از ثبت درخواست چاه بازکنی در کمتر از 30 دقیقه کارشناس فرهنگ آقای سرمدی آمد و مشکل را حل کرد.

چاه بازکنیریحانه

برای حل مشکل چاه گرفتگی کافیست درخواستت رو ثبت کنی !

 


چاه بازکنی