تعمیر جاروبرقی در پردیس

تعمیر جاروبرقی در پردیس

تعمیر جاروبرقی در پردیس

بدون شک انجام نظافت های هفتگی و جارو کشیدن از کارهای های مکرر در خانه طول هفته است. نظافت با جاروبرقی از کارهای مهمی است که انجام می دهید. برای همین کیفیت عملکرد جاروبرقی بسیار اهمیت دارد. جاروبرقی با عملکرد سریع و دقیق می تواند محیطی تمیز و پاکیزه برای شما به ارمغان بیاورد؛ اما اگر مشکلی برای دستگاه تان پیش بیاید چه کاری انجام می‌دهید؟ از کار افتادن جارو برقی و بروز مشکلات از جمله مسائلی است که دور از انتظار نیست و حتی ممکن است برای شما هم اتفاق بیفتد و دچار کلافگی شوید. در هنگام خرید جاروبرقی جدید بهتر است دقت کافی داشته باشید تا بعدا دچار دردسر نشوید. برای تعمیر جاروبرقی در پردیس می توانید از تعمیرکاران و متخصصین مشاوره بگیرید تا که بتوانند مشکل دستگاه شما را به راحتی تشخیص دهند و آن را مثل روز اول به شما تحویل دهند.

تمیز کردن خانه بدون جاروبرقی بسیار دشوار است و در صورت خرابی و از کار افتادن وقت و انرژی زیادی را باید صرف پاکیزگی منزلتان کنید که کیفیت کار انجام شده با جاروبرقی یکسان نیست! برای تعمیر موتوجارو برقی خود باید آن را به دست افراد دارای صلاحیت بسپارید.

نگهداری درست از جاروبرقی)تعمیر جاروبرقی در پردیس(

برای اینکه جاروبرقی شما دیرتر خراب شود و دچار مشکل نشود، بهتر است یک سری نکات را رعایت کنید که در ادامه لیستی از این نکات را برای شما بیان می کنیم.

·        قبل از جارو کشیدن بهتر است زباله هایی که درشت هستند و نوک تیز دارند به صورت جداگانه  با دست یا یک وسیله دیگر جمع‌آوری کنید.

·        فیلترهای محافظ جاروبرقی را دو بار در سال عوض کنید.کن جاروبرقی را گام زباله‌های خیلی

·         خاکستر، فرش خیس ازو ته سیگار را با جارو برقی جارو نکنید. و

·         قطعات قابل شستشوی آن را ماهی یک بار بشویید برو روی جاروبرقی را نیز مانند دیگر لوازم منزل گردگیری کنید.

·         در هنگام استفاده، جاروبرقی را به کمک سیم و حرکت ندهید؛ زیرا ممکن است دچار آسیب و قطعی شود.

·        جاروبرقی را با دقت نگاه کنید و اگر آسیب‌دیدگی بر روی آن دیده می‌شودشد آن را تعمیر کنید؛ زیرا ممکن است باعث برق گرفتگی و خطر آتش‌سوزی شود.

 اگر در جاروبرقی خود هرگونه مشکلی دیددیدید بهتر است با سایت فرهنگ تماس بگیرید تا دستگاه شما عیب یابی و تعمیر شود.

هنگام خرید جاروبرقی بهتر است به چه نکاتی توجه کنید؟

هنگام خرید جاروبرقی خوب و قیمت مناسب باید به ویژگی های آن توجه کنید.

·        قیمت موتور جاروبرقی با توجه به میزان قدرت موتور تعیین می شود. قدرت موتور از ۱۶۰۰ وات شروع و بیشترین آن ۲۵۰۰ وات است که برای مصارف خانگی استفاده می شوند. یکی دیگر از نکات این است که میزان مصرف انرژی جاروبرقی چقدر است؟ اگر در هفته ساعت ها در طول روز از جارو برقی استفاده می کنید، باید وسیله ای را انتخاب کنید که مصرف انرژی کمتری داشته باشد تا قبض برق ارزان تری داشته باشید.

·        قدرت جاروبرقی با مصرف انرژی ارتباط مستقیم دارد. هرچه قدرت جارو بالاتر باشد، مصرف برق نیز بیشتر می‌شود.

·        برای فضای که می خواهید آن را تمیز کنید ممکن است یک جاروبرقی کوچک مناسب باشد؛ برای همین با توجه به محیط خانه جارو انتخاب کنید. اگر به هر دلیلی جاروی شما دچار مشکل شد بدون هیچ نگرانی میتوانید آن را به تعمیر جاروبرقی در پردیس بسپارید و مانند روز اول آن را تحویل بگیرید.

·        هنگام خرید جاروبرقی بهتر است به صدای آن نیز توجه کنید و جاروبرقی ای را خریداری کنید که میزان آلودگی صوتی کمی داشته باشد.

مطالعه کنید » تعمیر بخاری در پردیس

توصیه )تعمیر جاروبرقی در پردیس(

·        یکی از توصیه ها این است که اگر بیش از یک مرتبه در طول هفته جارو برقی استفاده می کنید، در هر نوبت بیش از ۳۰ دقیقه از آن استفاده نکنید؛ زیرا فشار زیادی به موتور وارد می شود.

·        برای صرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از آسیب رسیدن به وسیله به دلیل نوسانات جریان برق در ساعات اوج مصرف از جارو کشیدن خودداری کنید.

·        نکته مهم دیگر این است که برای افزایش طول عمر جاروبرقی کیسه و فیلتر جارو را همیشه به طور منظم تمیز کنید.

·        از جاروبرقی های که قابلیت مکش آب و خاک را دارند، استفاده کنید تا دیگر دغدغه عوض کردن کیسه نداشته باشید.

علت خرابی جارو برقی آن نیز متفاوت است. ممکن است جاروبرقی مکش خوبی نداشته باشد که به دلیل فیلترها و ضعیف شدن موتور است. گاهی جاروبرقی روشن نمی‌شود. ممکن است بوی سوختگی دهد. دکمه خاموش روشن آن خراب باشد. چرخ های جارو خراب می‌شود. دسته جاروبرقی دچار مشکل می‌شود. سیم جمع کنند مثل اول کار نمی کند. موتور دچار سوختگی شود. ممکن است جاروبرقی صدای زیادی تولید کند. همه این موارد باید مورد بررسی قرار بگیرد تا مشکل اصلی پیدا شود و تعمیر شود.

مطالعه کنید » تعمیر پکیج در پردیس

تعمیر جاروبرقی در پردیس

اول از همه دستگاه شما باید مورد بررسی کارشناسان قرار بگیرد. تا مشکل و میزان حجم کار به خوبی تشخیص داده شود. در صورت نیاز به تعویض قطعه هزینه آن گفته می شود.چنانچه تعمیر جاروبرقی بدون تعویض انجام شود هزینه و اجرت تعمیر گرفته می‌شود. پیش از تعویض قطعه به مشتری اطلاع داده می‌شود تا در صورت رضایت این کار انجام شود. سایت فرهنگ این امکان برای شما به وجود آمده است تا انواع وسایل برقی، تلویزیون و جاروبرقی را تعمیر کنید. می توانید به صورت آنلاین با پشتیبانان ما ارتباط برقرار کنید تا هماهنگی‌های لازم برای بررسی دستگاه شما انجام شود.

در آخر می‌توان به این نکته اشاره کرد که جاروبرقی یکی از پرمصرف ترین لوازم خانگی در منازل به شمار می‌رود و همین باعث شده که یکی از دغدغه های کاربران در زمینه تعمیرات مربوط به جاروبرقی باشد. اما دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید. می توانید همه لوازم منزل خود را به ما بسپارید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا مشکلی دستگاه تان حل شود.

 پس از عیب یابی، محصول از شما تحویل گرفته می شود و در صورت نیاز به تعویض قطعه، تغییرات انجام می شود. در اسرع وقت دوباره در خدمت شما قرار می‌گیرد. برای این کار چندان لازم است به سایت مراجعه کنید و با چند کلیک ساده درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اول وقت رسیدگی کنند و ثبت سفارش شما را انجام دهند.

اپلیکیشن فرهنگ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    درخواست خدمات